• Nowy

Złoty zegar ścienny 83102

110,00 zł
Brutto

Złoty zegar ścienny 83102

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Złoty zegar ścienny 83102

Piękny, stylowy zegar ścienny, stworzony z myślą o dekoracji wnętrz urządzonych klasycznie lub eklektycznie. Niewielkich gabarytów zegar, uda się umieścić w wielu miejscach mieszkania czy biura.

Obudowę zegara przygotowano z masy poliresingowej (masa żywiczna połączona z mączką gipsową). Masa ta jest bardzo popularna w produkcji różnych artykułów: figurek, ramek do zdjęć, ram zegarów, luster. Jej zaletą jest nadanie odpowiedniego ciężaru produktom, oraz walorów wizualnych – ma to istotne znaczenie w porównaniu do przedmiotów wykonanych tylko z tworzywa sztucznego czyli plastiku.

Zegar ma kształt koła, jego ranty zdobią ozdobne wypukłe ornamenty z elementami kwiatów i gałązek. Otoczka tarczy wyciągnięta do przodu o gładkiej powierzchni. Obudowa zegara wykończona jest intensywną w odcieniu, złotą emulsją. Zgodnie z zamysłem projektanta, zegar posiada celowe przyciemnienia, niedomalowania. Cyferblat znajdujący się za szkiełkiem z plexy jest w kolorze żółto-kremowym. Czytelne cyfry rzymskie wraz z podziałką minutową są doskonale widoczne także z daleka. Całość uzupełniają zdobione wskazówki.

Mechanizm zegara pracuje na baterii typu AA.

Prezentowany model posiada gwarancję udzielaną na okres 12 miesięcy.

Wymiary zegara:

  • średnica całkowita: 24,5 cm
  • grubość: 5 cm
2 Przedmioty
Nowy produkt