• Obniżka

Platinum 50ml Colway

227,00 zł
204,30 zł Zniżka 10%
Brutto

Platinum 50ml Colway

Ilość

OFICJALNY DYSTRYBUTOR
produkt 100% oryginalny

Colway KOLAGEN NATURALNY


PLATINUM 50 ml 

ODMŁODZENIE. REGENERACJA.


Kolagen Naturalny Platinum polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące cerę dojrzałą, nieinwazyjnie daje efekt lifting twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie zatrzymuje procesy starzenia się skóry.


W odróżnieniu od wszystkich kosmetyków świata, nie walczy ze skutkami starzenia się skóry, lecz uderza w przyczynę. Przyczyną starzenia się skóry jest zanik włókien kolagenowych. Rewelacyjne działanie Kolagenu Naturalnego polega na stymulacji komórek do produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to uznana już sensacja biochemiczna i kosmetologiczna na skalę światową.


Jak stosować Kolagen Naturalny Platinum? 
Nałóż niewielką ilość żelu na oczyszczoną i wilgotną skórę, delikatnie masując. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, należy zastosować balsam lub krem, odpowiedni do rodzaju skóry.


Dlaczego warto spróbować Kolagen Naturalny Platinum ? 
* przeznaczony dla każdego rodzaju skóry
* sprzyja odbudowie włókien kolagenowych
* spłyca istniejące zmarszczki
* głęboko nawilża i ujędrnia
* poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych skóry
* wspomaga procesy odbudowy naskórka 
* nie zawiera sztucznych barwników i aromatów

Efekty ujędrniania, poprawy spoistości i nawilżenia skóry są widoczne już po kilku dniach stosowania Kolagenu Naturalnego. Skutków, w postaci wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów należy oczekiwać po 3-4 miesiącach systematycznego stosowania Kolagenu Naturalnego.

100 Przedmioty
Nowy produkt