• Obniżka

Kolagen Naturalny Silver 100ml

257,00 zł
231,30 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

OFICJALNY DYSTRYBUTOR
produkt 100% oryginalny

Colway KOLAGEN NATURALNYSILVER 100 ml ODMŁODZENIE. REGENERACJA.

Kolagen Naturalny Silver jest zalecany do stosowania na całe ciało, również do masażu, pielęgnacji po depilacji i po opalaniu (także w solarium). Wyśmienity we wszystkich kuracjach poprawiających jakość skóry, jej elastyczność i jędrność.

Regeneruje skórę po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach, odmrożeniach, siniakach. Regularne stosowanie daje pozytywne efekty w zwalczaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych, cellulitu, rozstępów, blizn i bliznowców.


W odróżnieniu od wszystkich kosmetyków świata, nie walczy ze skutkami starzenia się skóry, lecz uderza w przyczynę. Przyczyną starzenia się skóry jest zanik włókien kolagenowych. Rewelacyjne działanie Kolagenu Naturalnego polega na stymulacji komórek do produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to uznana już sensacja biochemiczna i kosmetologiczna na skalę światową.


Jak stosować Kolagen Naturalny Silver? 
Nałóż niewielką ilość żelu na oczyszczoną i wilgotną skórę, delikatnie masując. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, należy zastosować balsam lub krem, odpowiedni do rodzaju skóry.


Dlaczego warto spróbować Kolagen Naturalny Silver? 
* przeznaczony dla każdego rodzaju skóry
* sprzyja odbudowie włókien kolagenowych
* spłyca istniejące zmarszczki
* głęboko nawilża i ujędrnia
* poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych skóry
* wspomaga procesy odbudowy naskórka 
* nie zawiera sztucznych barwników i aromatów

Efekty ujędrniania, poprawy spoistości i nawilżenia skóry są widoczne już po kilku dniach stosowania Kolagenu Naturalnego. Skutków, w postaci wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów należy oczekiwać po 3-4 miesiącach systematycznego stosowania Kolagenu Naturalnego.

29 Przedmioty
Nowy produkt