• Obniżka

Kolagen Naturalny Graphite 100ml

187,00 zł
168,30 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

OFICJALNY DYSTRYBUTOR
produkt 100% oryginalny

Colway KOLAGEN NATURALNY


GRAPHITE 100 mlODMŁODZENIE. REGENERACJA. 

Kolagen Naturalny Graphite jest stosowany do odżywiania włosów i paznokci, cieszący się popularnością w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem wykorzystywany także do kuracji stawów i pielęgnacji stwardniałej skóry stóp i łokci.


W odróżnieniu od wszystkich kosmetyków świata, nie walczy ze skutkami starzenia się skóry, lecz uderza w przyczynę. Przyczyną starzenia się skóry jest zanik włókien kolagenowych. Rewelacyjne działanie Kolagenu Naturalnego polega na stymulacji komórek do produkcji kolagenu ustrojowego. Jest to uznana już sensacja biochemiczna i kosmetologiczna na skalę światową.


Jak stosować Kolagen Naturalny Graphite? 
Nałóż niewielką ilość żelu na oczyszczoną i wilgotną skórę, delikatnie masując. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, należy zastosować balsam lub krem, odpowiedni do rodzaju skóry.


Dlaczego warto spróbować Kolagen Naturalny Graphite? 
* przeznaczony dla każdego rodzaju skóry
* sprzyja odbudowie włókien kolagenowych
* spłyca istniejące zmarszczki
* głęboko nawilża i ujędrnia
* poprawia wygląd zmian pigmentacyjnych skóry
* wspomaga procesy odbudowy naskórka 
* nie zawiera sztucznych barwników i aromatów

Efekty ujędrniania, poprawy spoistości i nawilżenia skóry są widoczne już po kilku dniach stosowania Kolagenu Naturalnego. Skutków, w postaci wygładzenia zmarszczek oraz zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów należy oczekiwać po 3-4 miesiącach systematycznego stosowania Kolagenu Naturalnego.

29 Przedmioty
Nowy produkt