Poznaj szczegółową ofertę Domczasu.pl, która obejmuje zarówno zegary ścienne jak i zegarki na rękę. Do Białegostoku dostarczamy przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera Pocztex. Nasza hurtownia zegarmistrzowska ma swoją siedzibę w Przemyślu, gdzie istnieje możliwość odbioru osobistego.

Zegary ścienne

Zegary ścienne Białystok

Oferujemy klasyczne zegary ścienne drewniane, a także nowoczesne zegary wiszące, które będą pasować do każdego rodzaju wnętrza. Szukając zegara do wnętrza urządzonego w stylu klasycznym wybierzmy modele utrzymane w stylistyce retro. Natomiast do mieszkań nowoczesnych będą pasować bardziej minimalistyczne wzory, wykonane z różnych tworzyw.  Pełna oferta Domu Czasu na zegary ścienne obejmuje:

Zegary kominkowe do wnętrz

Zegar kominkowy stanowi idealne uzupełnienie wnętrza, w którym znajduje się kominek. Podstawowa funkcja jaką jest odmierzanie czasu schodzi bardzo często na dalszy plan, a ważniejsza staje się funkcja dekoracyjna. Zegary kominkowe, to bardzo często małe dzieła sztuki z mnóstwem detali, które przybierają różne figury: postaci, zwierząt czy rozmaitych przedmiotów.

Zegary gabinetowe do domu i biura

Duże zegary stojące nie są jedynie skromnym elementem dekoracyjnym. Zegary gabinetowe, to tak naprawdę pełnoprawne domowe meble. Idealnie nadają się one do reprezentacyjnego pokoju w naszym domu. Zegary gabinetowe, to również piękna dekoracja, stwarzająca unikalny klimat w firmowych wnętrzach, przygotowanych na spotkania z klientami.

Zegarki damskie

Zegarki na rękę damskie Białystok

Kobiety mogą nosić zegarki na rękę jako alternatywę dla klasycznej biżuterii. Zegarki damskie są u nas dostępne w wielu różnych modelach. Spełnią oczekiwania pań, które na co dzień noszą ubrania w stylu sportowej elegancji, a także kobiet, które szukają zegarków ekskluzywnych, ozdobionych kamieniami szlachetnymi.

Zegarki męskie

Zegarki na rękę męskie Białystok

W naszej ofercie dostępne są zegarki męskie w wielu różnych rodzajach, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Dla panów preferujących styl elegancki, polecamy analogowe zegarki na rękę o klasycznym wzorze. Taki model powinien znaleźć się w każdej męskiej garderobie, jako stylowy dodatek do wizytowego garnituru. Aktywni mężczyźni na co dzień będą preferować sportowe zegarki elektroniczne. Przypadną one do gustu fanom nowoczesnych technologii, ze względu na sporą ilość gadżetów

Zegarki dziecięce

Zegarki na rękę dziecięce Białystok

Dzieci uwielbiają kolorowe zegarki na rękę. Stanowią one nieocenioną pomoc w nauce punktualności. W naszej ofercie znajdują się również zegarki dziecięce w formie budzika na szafkę nocną. Jeśli twoje dziecko ma problemy z porannym wstawaniem, to nasze budziki na pewno rozwiążą ten problem.

Zegary mechaniczne a mechanizm kwarcowy

W naszej ofercie znajdują się zegary mechaniczne oraz zegary kwarcowe. Dostępne w naszym sklepie zegary mechaniczne posiadają zamknięte wahadło, które odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie całego mechanizmu. Są to modele, które nakręca się za pomocą specjalnego kluczyka. Z kolei zegary kwarcowe bazują na drganiach kryształku kwarcowego, zasilanego za pomocą baterii. Powszechnie uważa się, że są one nieco bardziej dokładne.

Hurtownia zegarmistrzowska

Nasza hurtownia zegarmistrzowska Dom Czasu działa od 1996 roku, a w 2011 roku uruchomiliśmy sklep internetowy. Od początku naszej działalności naszym priorytetem jest fachowa obsługa, a także wysoka jakość oferowanych przez nas produktów jakimi są: zegary ścienne i stojące do wnętrz, a także zegarki na rękę dla każdego z Białegostoku.