DomCzasu.pl – O nas

Domczasu.p to internetowa filia firmy działającej od 1996 roku, która zajmuje się sprzedażą zegarów, zegarków oraz części zamiennych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu cieszymy się rosnącym zaufaniem Klientów, którzy zdecydowali się wybrać zegarki z naszej bogatej oferty. Naszą pasją są nie tylko zegarki damskie czy zegarki męskie, ale również zegary do domu, które pomagają odmierzyć upływający czas, wyglądając przy tym stylowo i gustownie.

Dom Czasu

Dbałość o Klienta oraz profesjonalizm potwierdzają liczne opinie, które można zobaczyć na portalu Allegro.pl, na którym również oferujemy swoje produkty. 

kliknij i sprawdź opinie o nas

Domczasu.pl uczestniczy ponadto w programie Rzetelna Firma, który zrzesza tylko solidne i uczciwe firmy działające na terenie kraju.

W 1999 roku poszerzyliśmy swoją ofertę, wprowadzając do niej dekoracje do domu, takie jak lustra, ramki, puzderka, wazony, porcelanę i ceramikę oraz inne. W 2011 roku powstał nasz pierwszy sklep internetowy, dzięki któremu mogliśmy rozpocząć nowy system sprzedaży zapewniający dokonywanie zakupu bez wychodzenia z domu i bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Ozdoby oraz dekoracje do domu mogą Państwo znaleźć na naszej drugiej stronie internetowej – www.domdekoracji.pl (alias www.artdekor24.pl ). Od samego początku stawiamy przede wszystkim na fachową obsługę oraz produkty wysokiej jakości.

Domczasu.pl prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową, dlatego kierujemy swoją ofertę do szerokiego grona odbiorców. W naszym sklepie można znaleźć zegarki na rękę największych firm takich jak Bisset, Lorus, Orient, Q&Q, Perfect, Casio, Gino Rossi czy Timex. Miłośnicy elegancji, jak i sportowego stylu z całą pewnością znajdą coś dla siebie. Zegarki damskie charakteryzują się mnogością kolorów i stylów, by pomóc wyrazić osobowość każdej nowoczesnej kobiety. Z drugiej strony oferta zegarków męskich została tak dopasowana, by umożliwić Panom połączenie wysokiej jakości wykonania z niepowtarzalnym stylem. W naszym sklepie internetowym można również zamówić zegary kominkowe, ścienne, stojące oraz wiszące marek Adler, Perfect czy JVD, które są praktyczną ozdobą w każdym domu i mieszkaniu.

Staramy się cały czas poszerzać nasz asortyment, dlatego jeśli szukają Państwo idealnego zegarka na komunię, zegarka na prezent lub po prostu pięknego i precyzyjnie wykończonego zegarka na rękę, nasz sklep spełni wszystkie oczekiwania. 

Precyzyjne odmierzanie czasu jest dla nas ważne, gdyż jak powiedział Andrzej Sapkowski, „W każdym momencie czasu kryje się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W każdym momencie czasu kryje się wieczność.” 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego czynnego codziennie w godzinach 9.00-18.00 (w soboty 9.00-14.00), w którym można swobodnie przymierzyć zegarki i obejrzeć różnorodne dekoracje do domu.

Nasz sklep stacjonarny:

Salon DomCzasu
Ul. Kazimierza Wielkiego 12 (Kazimierzowska)
37-700 Przemyśl
woj. Podkarpackie

Dane sklepu internetowego Domczasu.pl (magazyn)

Sklep internetowy Domczasu.pl
Ostrów 404
37-700 Przemyśl

Pracujemy w godzinach 7.00 – 15.00

Dane do przelewu bankowego:

Monika Szybiak DomCzasu
ul. Sierakowskiego 10/2
37-700 Przemyśl
Konto bankowe PKO BP: 50 1020 5558 1111 1294 8740 0110 Inteligo

Rejestracja firmy (dane do fakturowania):

Monika Szybiak
DomCzasu
ul. Sierakowskiego 10/2
37-700 Przemyśl
NIP: 795-102-82-89
REGON: 650162050