Filtruj według

Cena
Cena
Koperta
Koperta
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Płeć
Płeć
Tarcza - rodzaj
Tarcza - rodzaj
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja DATOWNIK
Funkcja DATOWNIK
Styl zegarka
Styl zegarka

Zegarki Timex

Zegarki Timex

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Marka Timex to współcześnie najbardziej rozpoznawalne amerykańskie przedsiębiorstwo produkujące zegarki. Sama firma została założona w 1854 roku i zapoczątkowała tradycję tworzenia wysokiej jakości zegarków o innowacyjnym wzornictwie. Nieoficjalną ikoną marki był sam prezydent Bill Clinton, który w czasie trwania swojej kadencji nosił zegarek Timex z linii Ironman. Obecnie zegarki Timex można kupić w kilkudziesięciu krajach świata. Bogata oferta modeli stanowi odpowiedź na potrzeby osób o zróżnicowanych preferencjach.

Wytrzymałość na najwyższym poziomie

Zegarki Timex od samego początku cechowała niebywała wytrzymałość oraz niezawodność. Do legendy przeszły już testy polegające na zrzucaniu zegarków z zapory Grand Coulee. Każdy z modeli wyposażony jest w wytrzymały mechanizm kwarcowy i materiały sprawdzające się w każdych warunkach. Popularne w ostatnim czasie zegarki linii Expedition przeznaczone są dla osób aktywnych fizycznie, które szukają zegarków odpornych na wstrząsy i bardzo wytrzymałych.

Nowoczesne technologie

Jedną z charakterystycznych cech zegarków Timex jest wzbogacanie modeli o nowoczesne rozwiązania. W 1992 roku Timex wprowadził do swoich zegarków rewolucyjną technologię Indiglo, tzn. elektroluminescencyjne tarcze. Obecnie aż ¾ zegarków Timex posiada podświetloną tarczę.

Dużą część oferty obejmują zegarki z kolekcji Ironman. Zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiają przeprowadzanie treningów siłowych. Pod niektórymi względami zegarki te przypominają niewielki komputer osobisty, który zajmuje się liczeniem okrążeń czy kontrolą innych parametrów treningu.

Zegarki Timex – styl i precyzja na najwyższym poziomie

Lata doświadczenia pozwoliły firmie Timex wprowadzić na rynek różne linie czasomierzy, które znacznie się od siebie różnią. W ofercie znajdują się także zegarki Timex dla miłośników sprawdzonej klasyki. Zarówno do szatni, jak i na elegancki bankiet z pewnością każdy znajdzie odpowiedni zegarek Timex dla siebie.

Zegarki Timex - męskie i damskie

Zegarki Timex