Filtruj według

Producent
Producent
Cena
Cena
Koperta
Koperta
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Płeć
Płeć
Szkło
Szkło
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Żywotność baterii do
Żywotność baterii do
Funkcja DATOWNIK
Funkcja DATOWNIK

Zegarki dziecięce

Zegarki dziecięce

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Zegarki dla dzieci

Kolorowe zegarki dziecięce dla dziewczynki oraz zegarki dziecięce dla chłopca ucieszą każdego malucha, niezależnie od wieku. Oferujemy zarówno zegarki dla dzieci, które idealnie sprawdzą się do nauki godzin, a także wpajania nawyku punktualności. W naszym asortymencie dostępne są zegarki dziecięce utrzymane w przyjaznych, ciepłych barwach. Bajkowe modele rozweselą dziecko za każdym razem, kiedy spojrzy na tarczę zegarową, chcąc sprawdzić aktualną godzinę. 

Zegarki dziecięce

Wszystkie zegarki dla dzieci na rękę, dostępne w sklepie internetowym Dom Czasu, wykonane są z tworzyw przyjaznych dziecku - nie podrażniają skóry, nie uczulają i nie ocierają. Dla maluchów, które mają problemy z porannym wstawaniem, oferujemy również zegarki dziecięce w formie budzików. Kolorowe modele z wesołą melodią sprawią, że dzieci będą budzić się rano z uśmiechem na twarzy i pełne energii na nowy dzień. Oferujemy również zegarki dla dzieci do powieszenia na ścianie. Wielką popularnością cieszy się model w kształcie kota Garfielda, który merda ogonem i porusza oczami. 

Zegarki dziecięce dla dziewczynki

Dla osób, które szukają czasomierza dla dziewczynki, polecamy zegarki dziecięce o delikatnych kolorach błękitu i różu. Na tarczach zegarowych modeli dziewczęcych pojawiają się wesołe bajkowe postacie. Zegarki dziecięce dla dziewczynki wyróżniają się bogactwem detali, które nadają zegarkom niezwykły charakter. Każdej dziewczynce na pewno się również kolorowy zegar ścienny w kształcie sowy, stylizowany na technikę decoupage. 

Zegarki dziecięce dla chłopca

Małym piłkarzom z pewnością spodobają się zegarki dziecięce dla chłopca z motywami nawiązującymi do piłki nożnej. W ofercie mamy również budzik w kształcie piłki. Trafionym wyborem mogą być również zegarki dla dzieci z paskiem z wzorem stylizowanym na wojskowe moro. Polecamy również uniwersalne i niezwykle popularne zegarki elektroniczne firmy CASIO. Szczególnie przydadzą się one maluchom, które mają problemy z odczytywaniem godzin na analogowej tarczy zegarowej.

Zegarki dziecięce