Filtruj według

Paski Casio - zamienniki

Paski Casio - zamienniki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Oferowane przez nas paski do Casio zostały wyprodukowane z ekologicznego tworzywa sztucznego. Są miękkie, a z drugiej strony bardzo wytrzymałe. Paski do zegarków Casio nie wywołują reakcji alergicznych, nie odparzają i nie podrażniają skóry. Paski Casio możemy zmieniać nie tylko w przypadku uszkodzeń. Wymiana może nadać naszemu zegarkowi zupełnie nowego charakteru. W ofercie Dom Czasu dostępnych jest wiele pasków, pasujących do różnych modeli Casio.

Paski do Casio - jak dobrać szerokość?

Pod względem szerokości, paski Casio dopasowujemy do rozstawu mocowań przy zegarku. Szerokość możemy zmierzyć za pomocą linijki lub metra, a najdokładniejszy pomiar pokaże nam suwmiarka. W opisie poszczególnych produktów podajemy konkretne modele, do których będzie pasował dany pasek. Zegarki Casio dostępne są w naszej ofercie w następujących liniach:

- Zegarki Casio G-Shock
- Zegarki Casio Edifice
- Zegarki Casio Beside
- Zegarki Casio Digital
- Zegarki Casio Analog-Digital Combination
- Zegarki Casio Metal Fashion
- Zegarki Casio Strap Fashion

Paski Casio - wymiana

Aby wymienić paski w zegarkach Casio, w pierwszej kolejności należy wyjąć teleskop. Jest to cienka rurka, która łączy kopertę zegarka z paskiem. Teleskop możemy wyjąć za pomocą małego śrubokrętu. Paski Casio są zaprojektowane tak, aby wymiana nie sprawiała problemów użytkownikom, którzy nie są specjalistami w dziedzinie zegarmistrzostwa. Teleskopy dodajemy gratis do każdego paska. Paski do Casio wymienia się szybko i bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu zegarka.

Zegarki Casio

Japońska firma Casio stała się znana w branży zegarków na rękę za sprawą wielu ciekawych innowacji technologicznych, które zastosowała do swoich modeli. Paski Casio zostały przypięte do zegarków kwarcowych (zarówno tych cyfrowych jak i analogowych), jako jedne z pierwszych na świecie. Casio zastosował również w swoich zegarkach takie innowacje jak: wyświetlanie kilku stref czasowych i danych GPS oraz wbudowany pomiar ciśnienia i wysokości. W latach 80’ i 90’ bardzo dużą popularność zyskały zegarki casio z grami.

Paski Casio - zamienniki

Paski Casio - zamienniki