Filtruj według

Cena
Cena
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta - rozmiar mocowania
Pasek / bransoleta - rozmiar mocowania

Paski Casio - oryginalne

Paski Casio - oryginalne

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 44 pozycji
Aktywne filtry

Pasek lub bransoleta to niezbędny element każdego zegarka naręcznego. Dzięki nim zegarek można wygodnie zakładać, nosić i zdejmować. Paski Casio to szeroka gama produktów idealnie dopasowanych do czasomierzy marki Casio. Precyzyjne wykonanie, wytrzymałość i dobre dopasowanie do nadgarstka to cechy, które sprawiają, że paski Casio doskonale prezentują się wraz z tarczą czasomierza, wpływając na dobry wygląd całego zegarka.

Pasek Casio – kiedy wymienić na nowy?

Bezpośredni kontakt z nadgarstkiem, warunki atmosferyczne oraz naprężenia fizyczne to czynniki, które sprawiają, że każdy pasek Casio po pewnym czasie się zużywa. Odpowiedź na pytanie, jak często należy go wymienić na nowy, zależy od tego:

- jak często go nosimy
Im częściej, tym szybciej się zużywa.
- jakim czynnikom jest poddawany
Warunki takie jak zwiększona wilgotność powietrza czy silne promienie słoneczne przyspieszają zużycie paska Casio.
- jak o niego dbamy
Regularne czyszczenie paska pozwala cieszyć się jego dobrym wyglądem przez dłuższy czas.

Jak dbać o pasek do zegarka?

Aby zwiększyć żywotność paska Casio, warto pamiętać o jego odpowiedniej higienie. Dzięki temu będzie dłużej wyglądał jak nowy i nie będzie wydzielał nieprzyjemnych zapachów. Paski Casio wykonane z tworzywa można wyczyścić, wykorzystując w tym celu odrobinę wody z mydłem oraz ściereczkę.

W warunkach wzmożonej aktywności fizycznej czy wysokiej temperatury zewnętrznej warto nieco luźniej zapiąć pasek, ponieważ jest on narażony na absorpcję potu oraz odbarwienia. Zbyt ciasno zapięty pasek blokuje przepływ powietrza i sprawia, że pot spływa po nadgarstku, a co za tym idzie także po pasku. W takim wypadku warto pamiętać o tym, by pasek przetrzeć do sucha czystą ściereczką.

Co zyskam dzięki wymianie paska na nowy?

Wymiana paska Casio, kiedy zauważymy na nim ślady zużycia jest czynnością naturalną i potrzebną ze względów higienicznych. Pomijając ten aspekt, trzeba również wspomnieć o estetyce. Dobrze dobrany pasek potrafi zdziałać cuda: uwydatnić zalety czasomierza, współtworząc jego atrakcyjny wygląd. Dzięki temu zegarek stanie się obiektem pożądania.

Jak dobrać właściwy pasek Casio?

W sklepie Dom Czasu znajduje się szeroki wybór pasków do różnych modeli zegarków marki Casio. Przy każdym pasku Casio znajduje się dokładny opis, do jakiego modelu zegarka pasuje. Ponadto każdy produkt został dokładnie opisany pod względem takich parametrów jak wymiary, rodzaj materiału czy kolor. Dzięki temu każdy posiadacz zegarka marki Casio może dobrać odpowiedni pasek Casio do swojego czasomierza i zwiększyć jego wartość.

Paski Casio - oryginalne

Paski Casio - oryginalne