Filtruj według

Producent
Producent
Cena
Cena
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Obudowa zegara
Obudowa zegara

Zegary ścienne metalowe

Zegary ścienne metalowe

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji
Aktywne filtry

Coraz więcej osób urządza swój dom w nowoczesnym stylu. Dom Czasu oferuje różnorodne zegary ścienne metalowe, które będą pasować do designerskiego wnętrza. Posiadacze mieszkań utrzymanych w bardziej klasycznym stylu również znajdą u nas coś dla siebie. W ofercie znajdują się również zegary metalowe stylizowane na trendy z dawnych epok. Niezwykły charakter mają również dwustronne podwieszane zegary typu dworcowego.

Funkcjonalne zegary metalowe 

Oczywiście, zegary ścienne metalowe, mają spełniać swoją nadrzędną funkcję - dokładnie odmierzać czas. Oferowane przez nas zegary metalowe stylizowane na antyki posiadają głównie mechanizmy kwarcowe, które do odmierzania czasu wykorzystują drgania umieszczonego w środku kryształu kwarcu. Drgania występują w częstotliwościach przekraczających 30 tysięcy drgań na sekundę. Jest to niezawodna technologia, którą cechuje niezwykła dokładność, zdecydowanie większa niż w przypadku zegarów mechanicznych.
 

Stylizowane zegary ścienne metalowe

W naszej ofercie znajduje się przepiękny zegar metalowy retro z widocznym ruchomym mechanizmem. Dzięki odsłonięciu mechanizmu, można przyglądać się jak wygląda praca trybików podczas każdej mijającej sekundy. Dla podróżników polecamy zegary ścienne metalowe z symbolami i elementami nawiązującymi do światowych metropolii takich jak: Rzym, Nowy Jork, Londyn czy Paryż. Modele nawiązują do popularnych atrakcji turystycznych m.in.: starożytne Koloseum, dworzec kolejowy Grand Central Station czy słynny zegar Big Ben. Zegary metalowe dostępne są głównie w kształcie koła lub elipsy, co dodatkowo podkreśla ich unikalny klimat. Oprócz motywów podróżniczych, dostępne są również modele z elementami kwiatowymi, rustykalnymi i kawiarnianymi.
 

Nowoczesne zegary metalowe

Zegary metalowe, to znakomity element dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz. Designerskie zegary ścienne metalowe wprowadzają do stylistyki niebanalny charakter. W ofercie mamy dostępne futurystyczne wzory, które zainspirują każdego dekoratora wnętrz. Dla osób, które cenią minimalizm polecamy proste, jednokolorowe zegary metalowe.

Zegary metalowe - ścienne

Zegary ścienne metalowe