Filtruj według

Cena
Cena
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika

Mechanizmy do zegarów

Mechanizmy do zegarów

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

W Domczasu.pl znajdą Państwo mechanizmy zegarowe, dzięki którym każde urządzenie do odmierzania czasu będzie działało sprawnie przez długi czas. Niekiedy zdarza się, że mechanizm zegara ściennego przestaje poprawnie chodzić – wtedy wystarczy go wymienić, by cieszyć się pięknym wyglądem urządzenia i jego sprawnością na nowo. W naszym sklepie internetowym znajdują się mechanizmy do zegara ściennego, do odlewu, do ściennego płynącego, wciskanego, z melodią czy z wahadłem. Należy je zawsze dopasować do posiadanego przez nas urządzenia oraz jego wymiarów czy dodatkowych funkcjonalności. 

Gdzie kupić mechanizmy do zegara

Mechanizmy do zegara ściennego powinniśmy kupić w sklepie, który od lat zajmuje się sprzedażą zegarków na rękęzegarów ściennych czy różnorodnych akcesoriów. 

W skład zestawu wchodzi zawsze mechanizm zegara, podkładki, nakrętka oraz komplet wskazówek: godzinowa, minutowa i sekundowa. Możemy dobrać nawet ich kolorystykę, która będzie najbardziej odpowiadała naszym oczekiwaniom. Mechanizm do zegara działa w trybie 12-godzinnym, 3-wskazówkowym, a tarcza, na której odczytujemy czas, jest analogowa, dzięki czemu z łatwością odczytamy aktualną godzinę.

Mechanizmy do zegarów są zbudowane na zasadzie technologii kwarcowej, która opiera się na wykorzystaniu drgań kryształu kwarcu, by odmierzać poprawnie czas. Zasilane baterią, zawsze punktualne i proste w obsłudze, gdyż nie wymagają nakręcania, a jedynie wymiany baterii. 

Niezawodne artykuły zegarmistrzowskie 

Mechanizmy do zegarówczęści czy narzędzia zegarmistrzowskie pozwolą na kompleksową naprawę zegara ściennego, który uległ niespodziewanej awarii. Niezależnie od tego, czy chcemy samodzielnie naprawić zegar ścienny czy oddamy go w ręce zegarmistrza, mechanizmy zegarowe oferowane przez Domczasu.pl są łatwe w montażu i niezawodne, dzięki czemu nasze piękne urządzenia będą znowu poprawnie odmierzały czas. 

Mechanizmy do zegarów - Mechanizmy zegarowe sklep

Mechanizmy do zegarów