Filtruj według

Producent
Producent
Cena
Cena
Kolor zegara
Kolor zegara
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Obudowa zegara
Obudowa zegara

Zegary kominkowe kwarcowe

Zegary kominkowe kwarcowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Zegary to artykuły, które pasują praktycznie do każdego wnętrza. Wprawdzie upływ czasu jest nieunikniony, ale dzięki pięknym zegarom do wnętrz można sprawić, że będzie mijał w przyjemnej atmosferze. Bogaty wybór kształtów oraz kolorów zegarów kominkowych to szansa na to, by znaleźć odpowiednią dekorację na swój kominek i nie tylko.

Antyki – zegary kominkowe

Zabytkowe zegary kominkowe mają duszę i dlatego są tak popularne. Wśród nich dużym uznaniem cieszą się zegary stojące drewniane. Swoim klasycznym wyglądem nawiązują one do piękna minionych epok i cieszą oko starannością wykonania. Nierzadko antyki – zegary kominkowe są pokryte warstwą ochronną, która zabezpiecza czasomierz przed skutkami upływ czasu. Widoczne na powierzchni obudowy słoje drewna, podkreślają naturalny wygląd zegara.
 

Zegar kwarcowy w stylu vintage

Osobną grupę zegarów kwarcowych stanowią niewielkie czasomierze przypominające tradycyjne budziki. Zegary te niejednokrotnie zachwycają swoim designerskim projektem i kształtem. Często posiadają ozdobne tarcze oraz dodatkowe ornamenty. Celowe postarzanie powierzchni dają niesamowite efekty wizualne i wspaniale kreują atmosferę. Mimo całego bogactwa zdobień, zegary kwarcowe w stylu vintage nie utraciły swojej wyrazistości i nadal dobrze spełniają swoją funkcję praktyczną: precyzyjnie wskazują czas. Zegary kwarcowe stojące można postawić na toaletce, nocnej szafce czy komodzie.
 

Mechanizm kwarcowy

Prezentowane w tej kategorii zegary wyposażone zostały w mechanizm kwarcowy. Zegary te wykorzystują do odmierzania czasu energię pochodzącą z drgań kryształu kwarcu. Zainstalowane w zegarze kwarcowym układy cyfrowe wyliczają ilość drgań kryształu, prezentując je w postaci upływającej godziny. Bardzo dużą zaletą zegarów kwarcowych jest ich precyzja i punktualność oraz fakt, że są bezobsługowe. Nie wymagają ręcznego nakręcania, a ich serwis sprowadza się do wymiany baterii na nową.

Stylowe zegary kwarcowe wzbogacą każde wnętrze

Zdaniem kolekcjonerów, czas mierzony eleganckim zegarem upływa wolniej i przyjemniej. Zarówno klasyczne zegary stojące drewniane, jak i finezyjne zegary kwarcowe kominkowe dodadzą pomieszczeniu szyku oraz niepowtarzalności. Wszystkich, którzy szukają pięknych zegarów na kominek w drewnianej lub metalowej obudowie, zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty.

Zegary kominkowe kwarcowe stojące drewniane

Zegary kominkowe kwarcowe