Filtruj według

Zegary kominkowe kwarcowe

Zegary kominkowe kwarcowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zegary to artykuły, które pasują praktycznie do każdego wnętrza. Wprawdzie upływ czasu jest nieunikniony, ale dzięki pięknym zegarom do wnętrz można sprawić, że będzie mijał w przyjemnej atmosferze. Bogaty wybór kształtów oraz kolorów zegarów kominkowych to szansa na to, by znaleźć odpowiednią dekorację na swój kominek i nie tylko.

Antyki – zegary kominkowe

Zabytkowe zegary kominkowe mają duszę i dlatego są tak popularne. Wśród nich dużym uznaniem cieszą się zegary stojące drewniane. Swoim klasycznym wyglądem nawiązują one do piękna minionych epok i cieszą oko starannością wykonania. Nierzadko antyki – zegary kominkowe są pokryte warstwą ochronną, która zabezpiecza czasomierz przed skutkami upływ czasu. Widoczne na powierzchni obudowy słoje drewna, podkreślają naturalny wygląd zegara.
 

Zegar kwarcowy w stylu vintage

Osobną grupę zegarów kwarcowych stanowią niewielkie czasomierze przypominające tradycyjne budziki. Zegary te niejednokrotnie zachwycają swoim designerskim projektem i kształtem. Często posiadają ozdobne tarcze oraz dodatkowe ornamenty. Celowe postarzanie powierzchni dają niesamowite efekty wizualne i wspaniale kreują atmosferę. Mimo całego bogactwa zdobień, zegary kwarcowe w stylu vintage nie utraciły swojej wyrazistości i nadal dobrze spełniają swoją funkcję praktyczną: precyzyjnie wskazują czas. Zegary kwarcowe stojące można postawić na toaletce, nocnej szafce czy komodzie.
 

Mechanizm kwarcowy

Prezentowane w tej kategorii zegary wyposażone zostały w mechanizm kwarcowy. Zegary te wykorzystują do odmierzania czasu energię pochodzącą z drgań kryształu kwarcu. Zainstalowane w zegarze kwarcowym układy cyfrowe wyliczają ilość drgań kryształu, prezentując je w postaci upływającej godziny. Bardzo dużą zaletą zegarów kwarcowych jest ich precyzja i punktualność oraz fakt, że są bezobsługowe. Nie wymagają ręcznego nakręcania, a ich serwis sprowadza się do wymiany baterii na nową.

Stylowe zegary kwarcowe wzbogacą każde wnętrze

Zdaniem kolekcjonerów, czas mierzony eleganckim zegarem upływa wolniej i przyjemniej. Zarówno klasyczne zegary stojące drewniane, jak i finezyjne zegary kwarcowe kominkowe dodadzą pomieszczeniu szyku oraz niepowtarzalności. Wszystkich, którzy szukają pięknych zegarów na kominek w drewnianej lub metalowej obudowie, zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej oferty.

Zegary kominkowe kwarcowe stojące drewniane

Zegary kominkowe kwarcowe