Baterie

Baterie

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji
Aktywne filtry

Baterie do zegarków najlepszej jakości

W asortymencie sklepu internetowego DomCzasu mogą Państwo kupić najlepsze baterie do zegarków, które umożliwią im długą i niezawodną pracę. Oferujemy produkty najlepszych producentów takich jak Duracell, Energizer, Maxell, Seizaiken czy Vinnic, którzy są cenieni za jakość i długi czas pracy swoich baterii. W zależności od modelu zegarka, znajdą Państwo szeroki wybór modeli alkaicznych, cynkowych, litowych, srebrowych a nawet akumulatory, które wystarczy naładować zamiast wyrzucać po zużyciu. 

Wiedza o tym, jakie baterie do zegarków dobrać, jest kluczowa w czasie zakupów. Poza producentem i rodzajem baterii równie istotne jest napięcie nominalne, które powinno zostać podane przez producenta urządzenia. Oferujemy modele w przedziale od 1.2 V, aż do 12 V w różnorodnym zakresie cenowym.

Jakie są najlepsze baterie do zegarków

Jakie baterie do zegarków dobrać w zależności od urządzenia, to kluczowa wiedza, bez której trudno się obejść. Innego modelu będą wymagały zegarki mówiące, a innego tradycyjne zegarki Timex na rękę. Zawsze należy dopasować produkt do wymagań urządzenia, które powinny być podane przez producenta. Konieczne jest sprawdzenie napięcia oraz rodzaju baterii.

W naszym sklepie znajdą Państwo pojedyncze baterie do zegarków oraz komplety, dzięki którym będzie można mieć kilka produktów w zapasie. Wszystkie oferowane przez nas modele są wyposażone w najwyższej jakości ogniwa uznanych na świecie marek, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania i długą żywotność. Dobra bateria zadba o to, by zegarek na rękę mógł działać przez długi czas bez zarzutu. 

Jak wymienić baterię w zegarku

Baterię w zegarku należy wymienić zawsze wtedy, gdy przestanie on działać. Najprostszym sposobem jest odwrócenie zegarka tarczą w dół i otworzenie wieczka. W zależności od modelu może odskoczyć przy delikatnym podważeniu lub może być konieczne odkręcenie go za pomocą specjalnych narzędzi. 

Bateria do zegarka powinna zostać wyjęta z uwagą, by nie naruszyć części mechanizmu. Ważne jest również to, by kupić odpowiedni model, inaczej na nic zda nam się wiedza jak wymienić baterię w zegarku. Po dokonaniu zamiany na nową baterię, możemy ustawić wieczko w odpowiedniej pozycji i albo docisnąć je do konstrukcji albo dokręcić. Oczywiście jeśli nadal mamy wątpliwości i nie wiemy jak wymienić baterię w zegarku, możemy udać się do profesjonalnego zegarmistrza, który zrobi to za nas. 

Baterie do zegarków

Baterie