Filtruj według

Producent
Producent

Minutniki elektroniczne i analogowe

Minutniki elektroniczne i analogowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Czas jest cenny, dlatego warto mieć go zawsze pod kontrolą. Mając minutnik elektroniczny to bardzo proste. Czasomierz cyfrowy precyzyjnie odmierzy czas, ułatwiając wykonywanie codziennych obowiązków, w tym m.in. przygotowywanie posiłków. To idealne urządzenie dla roztargnionych, a także dla tych, którzy chcą zyskać większe poczucie czasu.

Minutniki cyfrowe – proste i bardzo praktyczne urządzenia

Minutniki elektroniczne należą do akcesoriów bardzo przydatnych w domowym gospodarstwie, a przy tym niedrogich i prostych w obsłudze. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno analogowe, jak i cyfrowe minutniki, które wyróżniają się wysoką precyzją pomiaru. W przypadku poszczególnych modeli minutników maksymalny czas pomiaru bywa różny, co pozwala na dobór optymalnego rozwiązania do swoich indywidualnych potrzeb. Wiele modeli minutników elektronicznych zapamiętuje wcześniej ustawione wartości, co dodatkowo skraca czas dokonywania ustawień.

Czasomierze elektroniczne – różne możliwości montażu

Minutniki elektroniczne świetnie sprawdzają się nie tylko w momencie potrzeby sygnalizacji upływu czasu, ale także jako tradycyjne zegary wskazujące określoną godzinę. Prosty i bardzo dyskretny design oraz niewielki rozmiar minutników cyfrowych sprawiają, że doskonale pasują one do aranżacji pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Dużym atutem czasomierzy elektronicznych jest fakt, że są wyposażone w specjalne dodatki, które ułatwiają ustawienie ich w optymalnym położeniu. Dzięki podstawce można stabilnie ustawić minutnik cyfrowy na płaskiej powierzchni, a za pomocą klipsa przypiąć go do ubrania. Część minutników elektronicznych posiada także specjalny magnes, dzięki któremu czasomierz można przyczepić do drzwi lodówki czy innej powierzchni.

Minutnik elektroniczny przydatny w każdej kuchni

Miejscem, gdzie czasomierze elektroniczne sprawdzają się idealnie jest bez wątpienia kuchnia. Mając minutnik cyfrowy, znacznie łatwiej będzie zapanować nad czasem gotowania i pieczenia potraw. Nastawiając czasomierz cyfrowy na określony czas, unikniemy przypalenia czy przegotowania potraw. Wyraźny sygnał dźwiękowy emitowany przez czasomierz elektroniczny przypomni nam o tym, kiedy trzeba ściągnąć garnek z kuchenki czy wyciągnąć ciasto z piekarnika. Dzięki niezwykłej dokładności pomiaru mamy gwarancję, że czas gotowania, pieczenia, czy smażenia będzie dokładnie taki, jak założyliśmy.

Czasomierz cyfrowy do zadań specjalnych

Choć wykorzystanie minutników elektronicznych właśnie w kuchni jest pierwszym, intuicyjnym wyborem to tak naprawdę czasomierze elektroniczne można wykorzystać w trakcie każdej innej aktywności, w której liczy się czas. Przykładowo minutnikiem cyfrowym można odliczać czas treningu, podczas którego chcemy np. wykonać określoną liczbę powtórzeń. Czasomierz cyfrowy znajdzie także swoje zastosowanie w szkołach, laboratoriach i wielu innych placówkach. Niewielki rozmiar i korzystna cena czasomierzy elektronicznych sprawiają, że można z nich wygodnie korzystać w każdej sytuacji i skuteczne zapanować nad czasem bez ponoszenia wysokich kosztów finansowych.

Minutniki elektroniczne i analogowe - czasomierze cyfrowe

Minutniki elektroniczne i analogowe