Filtruj według

Producent
Producent
Cena
Cena
Kolor zegara
Kolor zegara
Mechanizm - opcja wybijania dźwięków
Mechanizm - opcja wybijania dźwięków
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm zegara / zasilanie
Mechanizm zegara / zasilanie
Obudowa zegara
Obudowa zegara

Zegary wiszące - szafkowe

Zegary wiszące - szafkowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Powieszenie na ścianie ozdobnego zegara wiszącego jest jednym z najlepszych sposobów na to, by ozdobić wnętrze. Jeśli mamy w pomieszczeniu dużo miejsca do zagospodarowania to warto rozważyć zakup zegara szafkowego, który dzięki finezyjnym ozdobom i niezawodnemu mechanizmowi zachwyci naszych gości. Wśród zegarów szafkowych są zarówno klasyczne zegary z wahadłem, jak i nowoczesne zegary wiszące dedykowane tym, którzy skłaniają się ku designerskim dodatkom aranżacyjnym.

Klasyczne zegary skrzynkowe

W ofercie sklepu Dom Czasu znajdują się zarówno bogatsze, jak i prostsze zegary drewniane, które pasują do wnętrz o różnym wystroju. Zamknięte w pięknych, drewnianych skrzynkach mechanizmy dają możliwość obcowania z dawną techniką i korzystania z jej uroków. Wśród nich znajduje się zegary drewniane marki Adler, będące repliką kultowego wzoru szafki Gustava Beckera z charakterystycznymi szybami, które osłaniają dekoracyjne wahadło.

Nowoczesne zegary szafkowe

Osobom, które szukają niebanalnych, nowoczesnych dodatków do wnętrz polecamy zegary wiszące stanowiące połączenie drewna ze szkłem. Dzięki swoim zgrabnym gabarytom oraz sprawdzonemu mechanizmowi idealnie sprawdzają się one w urządzonych ze smakiem pomieszczeniach. Niespotykane, opływowe kształty obudowy zegarów przesądzają o ich uroku, a precyzyjne wykonanie z trwałych materiałów gwarantuje im długowieczność.

Zegary z kukułką

Wśród zegarów skrzynkowych szczególne miejsce zajmują zegary z kukułką. Zna je każdy. Te drewniane zegary wiszące zachwycają nie tylko rzeźbioną obudową, ale także mechanizmem z wyskakującym ptaszkiem ćwierkającym jak kukułka. Sygnał jest wydawany przez mechaniczną kukułkę, która jest ruchoma i zamontowana w obudowie nad tarczą. Takie zegary wiszące są wyposażone w czujnik światła, dzięki któremu po zmroku automatycznie wyłączona zostaje opcja wybijania dźwięków. Zegary z kukułką posiadają także mechanizm sterowania dźwiękiem, dzięki czemu można regulować jego natężenie.

Zegary z kurantem

Inną grupę zegarów wiszących szafkowych stanowią zegary z kurantem. To czasomierze połączone z instrumentem mechanicznym, który uruchamia się we właściwym momencie i wypełnia wygrywaną melodią cały dom. W naszym sklepie dostępne są zegary wiszące wyposażone w dwa rodzaje mechanizmów: mechanizm zegara wahadła oraz mechanizm kuranta. Dzięki temu można wyłączyć samą melodię bez wstrzymywania pracy całego zegara. Mechanizm dodatkowo jest wyłączany w porze nocnej, by nie przerywać snu domowników.

Zegary wiszące ozdobą każdego wnętrza

Pięknie i szlachetnie wykonane zegary szafkowe można wykorzystać jako element dekoracji salonu, sypialni czy gabinetu. Mają one swój niepowtarzalny styl, diametralnie odmieniający każde wnętrze. To zegary, które będą cieszyć swojego właściciela okazałym wyglądem oraz prawidłowym chodem. Pełne wdzięku i klasycznej harmonii ocieplą surowe wnętrze i uprzyjemnią upływający czas.

Zegary wiszące - szafkowe

Zegary wiszące - szafkowe