Filtruj według

Cena
Cena
Koperta
Koperta
Koperta - kolor
Koperta - kolor
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Płeć
Płeć
Szkło
Szkło
Tarcza - rodzaj
Tarcza - rodzaj
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja DATOWNIK
Funkcja DATOWNIK
Styl zegarka
Styl zegarka

Zegarki Q&Q - Zibi

Zegarki Q&Q - Zibi

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji
Aktywne filtry

Pierwszy model zegarka Q&Q pojawił się na rynku w 1976 roku, a niespełna ćwierć wieku później odnotowano sprzedaż 20 milionów sztuk. Klienci cenią zegarki marki Q&Q za ponadczasowy design, niezawodny mechanizm oraz innowacyjne technologie.

Trwałość mechanizmu MIYOTA

Zegarki Q&Q zyskały wielką popularność dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mechanizmu kwarcowego MIYOTA, a sprzedaż 20 milionów sztuk analogowych zegarków kwarcowych do roku 1999, to najlepszy dowód potwierdzający zadowolenie klientów. Opracowany w tokijskim centrum badawczym Shokosha Watch Research Institute, mechanizm MIYOTA wyróżnia się wysoką precyzją mierzenia czasu i odpornością na różne czynniki zewnętrzne, (m.in. zalanie wodą).

Styl i nowoczesność

Pod względem designu, zegarki Q&Q stanowią mieszankę klasycznej elegancji z inspiracjami stylu nowoczesnego. Każdy miłośnik zegarków na rękę znajdzie swój wymarzony model, oddający osobowość właściciela. Projektanci marki Q&Q lubią również bawić się kolorem, dzięki czemu w ofercie znajdują się również wesołe i oryginalne modele dla dzieci.

CITIZEN - marka matka zegarków Q&Q

Marka zegarków Q&Q jest częścią koncernu CITIZEN. Od samego początku istnienia firmy, założonej w 1930 w Japonii, CITIZEN łączy w swoich działaniach kreatywność z wielokulturowym nastawieniem. Koncern opiera swoją misję na przekonaniu, że “dla wszystkich osób pracujących w CITIZEN, jedyny czas na rozpoczęcie zmieniania świata na lepsze, to TERAZ”. Tak sformułowana wizja znajduje odzwierciedlenie również w nowym sloganie marki: “Lepsze zaczyna się TERAZ” (ang. “Better starts now”). 

Nowoczesne zegarki na rękę

Słowa te nie są jedynie pustymi hasłami. W swojej 84-letniej historii, CITIZEN opracował takie innowacje w sztuce zegarmistrzostwa jak: zegar radiowy (mierzący czas z dokładnością do setnych części sekundy) czy technologię satelitarną (umożliwiająca odczytywanie czasu z sygnału satelitarnego GPS). Innym sztandarowym, rewolucyjnym odkryciem CITIZEN jest technologia Eco-Drive, która pozwala na zastąpienie baterii w mechanizmie zegarka na zasilanie energią słoneczną.

Zibi zegarki - Zegarki Q&Q

Zegarki Q&Q - Zibi