Filtruj według

Producent
Producent
Cena
Cena
Koperta
Koperta
Koperta - kolor
Koperta - kolor
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm - rodzaj sekundnika
Mechanizm zegarka / zasilanie
Mechanizm zegarka / zasilanie
Pasek / bransoleta
Pasek / bransoleta
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE WSKAZÓWEK - NEOBRITE
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Funkcja PODŚWIETLENIE TARCZY
Płeć
Płeć
Szkło
Szkło
Tarcza - rodzaj
Tarcza - rodzaj
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Funkcja WODOSZCZELNOŚĆ
Żywotność baterii do
Żywotność baterii do
Funkcja DATOWNIK
Funkcja DATOWNIK
Styl zegarka
Styl zegarka

Zegarki na komunię

Zegarki na komunię

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji
Aktywne filtry

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważna uroczystość w życiu każdego dziecka. Przeżyciom duchowym towarzyszą spotkania w rodzinnym gronie, które niezmiennie wiążą się ze składaniem życzeń i obdarowywaniem dziecka prezentami. Wśród nich zegarki na komunię zajmują szczególne miejsce. To bez wątpienia ponadczasowa pamiątka, która pozwoli podkreślić więzy rodzinne i wywoła uśmiech na twarzy dziecka.

Najważniejsze kryteria wyboru zegarka na komunię

Aby zegarek komunijny spełnił oczekiwania dziecka, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. 

Jednym z nich jest wytrzymałość. Stawiając na oryginalne zegarki marki Casio, Timex czy Bisset zyskujemy pewność, że czasomierz jest wyprodukowany z najwyższą starannością i posłuży dziecku przez długie lata.

Bardzo ważna jest także wielkość zegarka komunijnego. Popularne serie są zazwyczaj bardzo modne, ale za duże dla dziecka, a czasem nawet dla dorosłej osoby. Warto więc przed zakupem sprawdzić dokładnie wymiary koperty, a także wagę czasomierza, aby upewnić się, czy dany model będzie dobrze prezentował się na dziecięcym nadgarstku.

Jeśli dziecko jest alergikiem to sprawdźmy, czy produkt zawiera nikiel. Zawsze trzeba się liczyć z tym, że zegarki, które nie zawierają informacji na temat braku zawartości tego pierwiastka, mogą uczulać.

Warto także zwrócić uwagę na poziom wodoodporności czasomierza. Wysoka wodoszczelność sprawia, że nawet wtedy, kiedy dziecko zapomni zdjąć zegarek do kąpieli czy podczas zajęć na basenie, jego mechanizm nie zostanie uszkodzony.

Sportowy czy elegancki?

Wiele osób rozważających zakup zegarka na komunię zastanawia się także czy postawić na zegarek o sportowym, czy raczej eleganckim designie. Zegarki na komunię w stylu sportowym są bardzo popularne wśród chłopców. Często, oprócz podstawowej funkcji mierzenia czasu są wyposażone w kalendarz, stoper, timer czy alarm. Możliwość testowania różnych opcji zegarka to dla dziecka wspaniała zabawa, a także powód do dumy. 

Dziewczynki wprawdzie również lubią nowoczesne rozwiązania, ale bardzo często przywiązują większą wagę do kolorystyki i delikatnych, eleganckich dodatków. Paski w energetycznych kolorach lub kolorowe, subtelnie ozdobione tarcze przyciągają ich uwagę i wywołują uśmiech na twarzy. Bez względu jednak na to, czy zdecydujemy się na sportowy, czy na elegancki zegarek na komunię warto kierować się nie tylko własnym gustem, ale także realnymi zainteresowaniami dziecka.

Zegarki na komunię – piękna pamiątka i praktyczny gadżet w jednym

Decydując się na zakup zegarka na komunię, nie można wybrać pierwszego, lepszego modelu, ponieważ może okazać się zbyt drogi, zbyt elegancki lub np. zbyt duży. Na naszej stronie można znaleźć bogaty wybór modnych zegarków komunijnych odpowiednich dla chłopców i dziewczynek. Co ważne zegarki są dostępne w przystępnej cenie i objęte 3-letnią gwarancją (z możliwością jej przedłużenia). Do każdego zegarka komunijnego klient dostaje w prezencie eleganckie pudełko. Zapraszamy do przeglądania wszystkich naszych propozycji!

Zegarki na komunię dla dziewczynki i dla chłopca

Zegarki na komunię